پویش ناصر حجازی

عصر سه شنبه 26 آذر مراسم بزرگداشت ناصر حجازی با حضور جمعی از پیشکسوتان و دوستداران فوتبال ، اعضای شورای شهر و خانواده ی حجازی در تالار ایوان شمس برگزار شد . در این مراسم افراد سرشناسی از جمله فرامز ظلی ، پرویز مظلومی، سعید مظفری زاده و شاهین بیانی حضور داشتند که در این جمع خانواده مرحوم زنده یاد ناصر حجازی نیز حضور گرمی را به عمل آوردند.

مراسم بزرگداشت ناصر حجازی

در اواخر مراسم تندیس ناصر حجازی به افرادی چون جعفر تبریزی ( عکاس پیشکسوت)، وریا غفوری، امیررفیعی ،خانواده مرحوم مهدی شادمانی (خبرنگار) و عادل فردوسی پور اهدا شد که البته عادل فردوسی پور و وریا غفوری از غائبان این مراسم بودند .

 

تندیس زنده یاد

شایان ذکر است پیش از این مراسم نیز تندیس بزرگ ناصر حجازی در منطقه بلوار فردوس غرب تهران نصب و یکی از بلوارهای این منطقه بنام زنده یاد حجازی تغییر کرد .

تندیس واقع در بلوار فردوسخیایان ناصر حجازی

 

 

در حاشیه مراسم محمد نوازی بازیکن سابق استقلال از عدم هماهنگی مدیران باشگاه استقلال جهت پرداخت معوقات استراماچونی انتقاد کرد و گفت :

((مدیران باشگاه برای انتقال پول استراماچونی هر بار یک بهانه می آورند ))

 

پویش فردای سبز | مراسم ناصر حجازی

در این مراسم خانواده ی حجازی از طرح پویش فردای سبز رونمایی کردند . سعید رمضانی داماد زنده یاد حجازی در این باره گفت :

به منظور زنده نگه داشتن فرهنگ یاری رسانی به نیازمندان در سالروز تولد زنده یاد ناصر حجازی ، شرکت خدمات بیمه ای پشتوانه فردای سبز اقدام به شروع طرحی با عنوان پویش فردای سبز نموده است . این طرح که به تصویب کلیه اعضای هیئت مدیره رسیده است ، به این صورت است که سودی که برای شرکت در زمان خرید و سفارش بیمه در نظر گرفته شده را به خیریه فردای سبز واگذارکنند. این خیریه زیر نظر خانواده زنده یاد ناصر حجازی است.

برای شرکت در این پویش و سهیم شدن در ثواب و نیکی به دیگران کافیست از طریق این پویش بیمه خودتان را ثبت کنید تا بخشی از کارمزد شرکت  به این خیریه اختصاص یابد.

 

 

 

 

 

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست