پویش مرحوم ناصر حجازی

شرکت پشتوانه ی فردای سبز برای زنده نگه داشتن یاد مرحوم ناصر حجازی پویشی رو ترتیب داده که در اون شما بدون پرداخت وجهی و به صورت غیر مستقیم به افراد نیازمند کمک میکنید حالا چطوری؟ می تونید  در کمپین ناصر حجازی شرکت کنید ؟

مراسم بزرگداشت ناصر حجاری

به اینصورت که شما هر زمانی که از ما بیمه بگیرید ما از مبلغ سود خودمون مبلغی رو برای کمک به نیازمندان اختصاص میدیمکه در این کار خیر ما هم سهیم باشیم و ما در ازای این کاریک کارت شامل یک کد تخفیف بهتون میدیمکه هرچقدر تعداد این کارت ها بیشتر باشد سهم شما در این کار بیشترمیشود و در آخر قرعه کشیای با حضور خانواده ی حجازی برگزار میشود و برای برنده جوایز ارزنده ای رو در نظر گرفتیم.

به کمپین می پیوندم

0
مشارکت کننده‌ها
0
افراد تحت پوشش
0
دخترها
0
پسرها

به کمپین می پیوندم

شرکت خدمات بیمه ای پشتوانه فردای سبز به شماره ثبت 154705 درتاریخ 11/6/1378 توسط دکتر امیر رضا خادم تاسیس شد. از سال 1392 در کادر مدیریتی شرکت، افزایش توان ارائه خدمات و تنوع سبد محصولات بیمه‌ای در اولویت برنامه ها قرار گرفت. پای بندی همه ارگان های مدیریتی و کارشناسی شرکت به اخلاق حرفه ای، تسریع در ارائه خدمات و تلاش برای تامین نیازهای بیمه گذران در یک فرایند برد-برد پشتوانه فردای سبز را به شرکتی خوش‌نام در صنعت بیمه‌ی کشور تبدیل کرد.