بیمه مسئولیت

خرید بیمه مسئولیت

تصور این رو کردین که وقتی مسئولیتی را بر عهده میگیرید چه پیامدهایی داره وقتی اتفاقی میافته؟ حالا فکر این رو بکنین که با خرید بیمه مسئولیت وقتی اتفاقی بیافته تمام مسئولیتی که شما دارین رو شرکت بیمه بر عهده بگیره!😍

توی این صفحه به بررسی مهمترین های بیمه مسئولیت میپردازیم همراهم باشین!😉

بیمه مسئولیت_بیمه ایران

بیمه مسئولیت کارفرما در قبال کارمندان

اگر شما صاحب یک کسب و کاری هستید و کارمندانی دارید  باید این احتمال رو بدید که ممکن است روزی در محل کار برای یکی از کارمندانتون مشکل پیش بیاد و دچار آسیب جسمی بشود باید بیمه ای رو برای کارمندانتون بگیرید که زمانی که این اتفاق افتاد بتونید از پوشش های این بیمه استفاده کنید.

بیمه مسئولیت پزشکان

همه ی ما انتظار اشتباه از سمت پزشکان رو نداریم اما هر کسی میتونه اشتباهی داشته باشه این بیمه مخصوص پزشکانی هست که توی یک عملیات پزشکی بیمارشون  دچار مشکل بشه میتونن از این بیمه استفاده کنن.

 

مسئولیت پزشکان
بیمه مسئولیت مدیران اردو

بیمه مسئولیت مدیران اردوها

افرادی که در اردو ها و تور ها و سفر های زیارتی و سیاحتی شرکت میکنند باید بیمه ای داشته باشند تا زمانی که در سفر دچار مشکل شدند بتوانند از بیمه استفاده کنند که مسئولیت گرفتن این بیمه ها با مدیران اردو هاست

بیمه مسئولیت فنی بیمارستان

این بیمه برای افرادی هستش که بیمارستان دارند کار این بیمه اینجوری هستش که اگر فردی در بیمارستان دچار آسیب جسمی شد میتواند از این بیمه استفاده کند.

بیمه فنی بیمارستان

بیمه مسئولیت مجموعه های ورزشی

توضیح

بیمه مسئولیت تابلوهای تبلیغاتی

توضیح

بیمه مسئولیت رایانه

توضیح

فهرست