بیمه ایران

خرید بیمه اموال

دارایی های آدم جزو مهمترین چیز های زتدگی آدم است پس ما با بیمه کردن اموالمون میتونیم بیشتر به آنها  اهمیت بدیم و از اتفاقاتی که ممکنه براشون پیش بیاد جلوگیری کنیم در زیر چند نمونه از بیمه هارو معرفی کردیم بد نیست بهش یه نگاهی بندازین.

 

بیمه آتش

بیمه آتش سوزی

حادثه ای که خیلی کم بهش فکر میکنیم آتش سوزی هستش که با یک ثانیه غفلت میتونه همه چیز رو خراب کنه و از بین ببره و همه ی ادم ها تو اون شرایط فقط و فقط به جون خودشون فکر میکنند اما اگه اون افراد قبل از بروز اون اتفاق به اون موضوع فکر میکردند شاید یک کاری میکردند که نه تنها جون خودشون حتی اموال از دست رفتشونم جبران کنند بیمه آتش سوزی بیمه ای است که میتونه این خسارات رو جبران کنه.

بیمه ثالث

بعد از خرید ماشین اولین کار مهمی که باید انجام بدین اینکه اونو بیمه کنید بیمه ی شخص ثالث زمانی استفاده میشود  که  اگر توی یک تصادف به ماشین مقابل زدین بتونید خسارت وارد شده به فرد مقابل رو جبران کنید و هزینه ی سنگینی رو نپردازید بیمه شخص ثالث یکی از بیمه های واجب برای ماشین هاست.

بیمه شخص ثالث

بیمه بدنه

یکی دیگه از بیمه هایی که برای اتومبیلتون میتونید داشته باشید بیمه بدنه هستش بیمه ای که شما برای ماشین خودتون میگیرید چون در یک تصادف دو طرف دچار آسیب میشن و شما برای جبران خسارت وارد شده به اتومبیل خودتون باید این بیمه رو داشته باشید.

بیمه مهندسی حمل و نقل برای بیمه کردن اجناسی است که قراره به جای دیگه منتقل  بشن چه در داخل چه در خارج

بیمه حمل و نقل_بیمه ایران
فهرست