بیمه اموال_شرکت پشتوانه ی فردای سبز

خرید بیمه اموال

اگر بیایم آمارموضوعاتی مثل آتش سوزی،دزدی،سیل،زلزله و تصادف رو برسی کنیم متوجه میشیم توی این سال ها این آمار در حال افزایشه و ما شاید نتونیم جلوی این حوادث رو بگیریم اما با بیمه کردن اموالمون میتونیم خسارات ناشی از این اتفاقات رو کمتر کنیم که  در زیر به برسی چندین آمار میپردازیم.

بیمه آتش سوزی_شرکت پشتوانه ی فردای سبز

خرید بیمه آتش سوزی

تاسال 1380 سالیانه حدود چهار هزار  مورد آتش سوزی که در روز حدود دوازده مورد بود رخ داد که این رقم به چهارده مورد در روز افزایش پیدا کرد

در سال 1385 این آمار به سالیانه حدود نه هزار مورد آتش سوزی در که حدود بیست و پنج مورد در روز بود رسید

همین اتفاق در سال 1393 سالیانه حدود بیست و یک هزار مورد آتش سوزی که در روز حدود 55 مورد بود افزایش پیدا کرد

این اعداد و ارقام به طور غیر مستقیم دارن به ما هشدار میدن که این آمار هر روز در حال رشده چه بهتر که ما بتونیم این خطری که ما رو تهدید میکنه رو بیمه کنیم.

خرید بیمه ثالث

بیمه شخص ثالث یکی از انواع بیمه اموال است که برای تمامی اتومبیل ها اجباریه و برای جبران خسارات وارد شده به شخص مقابل در یک تصادف است شما میتونید برای گرفتن بیمه دکمه پایین رو بزنید.

بیمه شخص ثالث_شرکت پشتوانه ی فردای سبز
بیمه بدنه_شرکت پشتوانه ی فردای سبز

خرید بیمه بدنه

در سال 1391 حدود 545 مورد سرقت ماشین رخ داده که 40% این سرقت ها از لوازم خودرو و وسایل  داخل ماشین بوده

در سال 1395 حدود 585 مورد سرقت ماشین رخ داده که نسبت به سال 1391 هفت درصد افزایش پیدا کرده

با دیدن این آمار ها که هر روز در حال افزایشه و با توجه به مشکلات اقتصادی موجود در جامعه و گران بودن خودرو و قطعات آن بیمه بدنه میتونه خسرات احتمالی رو جبران کنه.

خرید بیمه حمل و نقل

راه های زیادی برای جابجایی محموله وجود دارد مثل هواپیما،کشتی،کامیون و… که در هر کدوم از این راه ها امکان آسیب رسیدن و از بین رفتن محموله ها وجود داره که شما با استفاده از این بیمه میتونید محموله های خوتون رو بیمه کنید.

 

بیمه حمل ونقل_شرکت پشتوانه ی فردای سبز
فهرست