بیمه عمر

خرید بیمه اشخاص

از انواع بیمه اشخاص میتونیم به بیمه عمر، بیمه درمان تکمیلی، بیمه حوادث و بیمه مسافرتی اشاره کنیم. در پایین همشون رو باهم بررسی میکنیم تا به آسونی و با اطمینان اقدام به خرید بیمه اشخاص کنیم!😉

بیمه عمر_شرکت پشتوانه ی فردای سبز

بیمه عمر

در زندگی ما لحظه های  خوب و بدی وجود داره که این لحظات میتونه شادی یا غم رو مهمون  خونه ی ما کنه و ما نمیتونیم جلوی همشونو بگیریم اما میتونیم راحت تر باهاشون کنار بیایم اتفاقاتی شامل پیری،ازکار افتادگی،بیماری و مرگ جزو مواردی هست که  سهم  شادی رو در زندگی ما کم میکنه وما با یه دور اندیشی باری از دوش خود و خونوادمون  برداریم.ما میتونیم با یه سرمایه گذاری کل زندگی و همه ی اتفاقات و حوادث رو بیمه عمر کنیم که این کار جنبه ی مادی نداره و کاملا معنویه.این بیمه رو همه میتونن داشته باشن و داشتنش بسته به توان فرده و هر کسی با هر توانی میتونه ازش استفاده کنه.

بیمه درمان تکمیلی

با توجه به شرایط حال جامعه مثل آلودگی هوا و… زیاد میشنویم که که کسی دچار سکته بشه یا مریض بشه که با توجه به افزایش هزینه ها پرداخت این ها سخت میشه اما با داشتن بیمه درمان تکمیلی میتونید  هزینه ی درمانتونو کمتر کنید.

بیمه درمان تکمیلی _شرکت پشتوانه ی فردای سبز
بیمه حوادث_شرکت پشتوانه ی فردای سبز

بیمه حوادث

یک اتفاق در یکی از روزهای عادی باعث میشه که دیگه اون روز عادی برنگرده اتفاقی مثل تصادف،که باعث میشه اون فرد آسیبی رو تجربه کنه که میتونه قابل جبران باشه یانباشه! ما نمیتونیم حوادث رو پیش بینی کنیم اما میتونیم مرحمی براش داشته باشیم اینکه خودمونو بیمه  حوادث کنیم تا زمان بروز این مشکلات از بیممون استفاده کنیم.

بیمه مسافرتی

یکی از دغدغه های افراد زمانی که میخوان به سفر خارجی برن ،تهیه بیمه مسافرتی برای سفرشون هست ،گاهی اوقات آژانس های مسافرتی که کار بلیط را انجام می دهند خودشون بیمه مسافرتی رو هم ثبت نام می کنند.اما اکثر اوقات افراد دوست دارن خودشون بیمه مسافرتی رو بر اساس نیاز و خدماتی که داره سفارش بدن ،ما این کار رو برای  شما راحت کردیم.شما به راحتی می توانید با زدن چند کلیک بیمه مسافرتی خودتون رو ثبت کنید

بیمه مسافرتی_شرکت پشتوانه ی فردای سبز

نحوه خرید و سفارش بیمه اشخاص

برای خرید و سفارش بیمه اشخاص کافیه فرم زیر رو پر کنید تا کارشناسای فروش ما با شما تماس بگیرن یا اینکه میتونید از طریق چت آنلاین با ما در تماس باشین کارشناسامون راهنماییتون میکنن!

یادتون نره که اگه دوست داشته باشید میتونید حضوری ام بیاین و حضوری سفارش بیمه بدین ما در خدمتتونیم!

فهرست