تعریف درست بیمه عمر؟

تعریف درست بیمه عمر ؟شاید الان پیش خودتون فکر کنید چشم انداز بیمه عمر یعنی چی یا چرا بیمه عمر؟
یعنی وقتی نشستین و یه لیوان چایی دستتونه و دارید به آیندتون فکر میکنیدجای این که بترسید، از آرامش یه نفس عمیق بکشید.
وقتی بتونید به راحتی هزینه های زندگی خودتونو یا هزینه های تحصیلی و ازدواج فرزندانتونو بدید بهتون
احساس آرامش میده.
در ادامه این مقاله بهتون میگم که چجوری میتونید این هم قدم   رو داشته باشید.

بیمه عمر چیست؟اولین قدم

اولین قدم برای پاسخ دادن به سوال تعریف درست بیمه عمر؟حالا میخوام بهتون بگم که چجوری میتونید اولین قدم بیمه عمر رو داشته باشید به راحتی…
بیمه عمر مثل یک  بانک میمونه یا اینجوری بگم مثل یک قلک میمونه ازاون قلک قدیمیا  از  درآمدی که ماهیانه دارید یک مقدار ناچیزی از درآمدتونو  داخل قلک بیمه عمر بریزید و هر موقع که بهش احتیاج داشتین قلکتونو بشکونیدو از بیمه عمرتون  کمک بگیرید البته مهربونی هاشو رو فراموش نکنید اگه ازش کمک بخواید  علاوه بر پولی که گذاشتین بیشتر از اون مبلغ رو بهتون برمیگردونه پس همین الان یه قلک بگیریدو و از صدای  جرینگ جرینگ سکه هاش که بیمه عمرتونه لذت ببرید.

دومین قدم

ممکنه براتون سوال پیش بیاد که این بیمه ای که ازش حرف میزنیم شامل چه چیزایی میشه؟
اینجوری بگم که بیمه عمر همیار شماست.
توی هر کاری یعنی هر زمانی که شما حس کنید به کمک احتیاج دارید کمکتون میکنه چه  تحصیلی چه  ازدواج یا خدایی نکرده مرگ!
تو همه این لحظات همراهیتون میکنه خلاصشو بگم بیمه عمر برای هر آدمی تو هر سنی واجبه.

اندکی تلخی به شیرینی 

هر انسانی در زندگی روز های خوب و بدی رو داشته ُاگر بخوایم خیلی جدی تر به تلخی های زندگی فکر کنیم باید چشمامونو ببندیم و واسه یه لحظه هم که شده خودمون رو توی اون لحظه قرار بدیم.
یکی از اتفاقات ناگوار زندگی بیماریست که یک امر ناخوشاینداست اما هزینه های درمان این بیماری این بیماری رو خیلی عذاب آورتر برای خود بیمار و خانواده بیمار کرده که در این جاده ی پر ویچ و خم  بیماری با بیمه عمر خیلی راحت تر این مسیر رو طی کنید.
دومین اتفاق ناگوار زندگی تصادف است تصادفی که منجر به آسیب دیدگی های جسمی یا قطع عضو میشود در این شرایط بیمه عمر مثل یک پرستار یا دکتر لحظه به لحظه برای درمان شدن یا بهتر شدن حال بیمار تلاش میکند و بیمار دیگه نگران هزینه های درمانی خودش نیست این امر باعث میشه که بیمار با روحیه ای عالی فقط و فقط به خوب شدن خودش فکر کنه…

اما زمانی هست که اون تصادف  ناگوار منجر به مرگ میشه  یا فرد به حالت طبیعی فوت شده در این شرایط  شرکت بیمه میتونه تمام هزینه های  فوت اون فرد رو پرداخت کنه.

از جمله مازایای بیمه چیست؟مزیت‌های بیمه عمر

با توجه به مشغله های زیادی که افراد دارند برای پرداخت کردن حق‌بیمه ماهیانه هر ماه باید یک روز رو به این کار اختصاص بدن توی ترافیک و نوبت های طولانی  بانک  بمونن و در کل یک روز خود را از دست بدن اما بیمه عمر به اینجای کار هم فکر کرده تا شما بتونین در هر جایی که هستین  تو کوتاهترین زمان و کمترین هزینه پرداخت بیمه خودتون رو انجام بدین،برای این کارباید برنامه ی آپ رو نصب کنی ودر قسمت بیمه ایران پرداختت رو انجام بدی.

البته هیچ گاه نباید از نقش تیم های فروش الماسی بیمه که اکثرا از دانش و تسلط کافی بر روی بیمه عمر دارند غافل شد چون آنها میتوانند با مشاوره دقیق خود پاسخ این سوال ما را که چرا بیمه عمر؟ به درستی و دقیق بیان کنند و اگر این تیم ها وظایف خود را به درستی انجام دهند میتوانند میتوانند نقش تاثیر گذاری در تحول شرکت بیمه ای خود داشته باشند و سبب افزایش اعتماد مردم نسبت به صنعت بیمه شوند

 

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست