بیمه کودکان و نوجوانان

بیمه های اتومبیل

بیمه ایران

بیمه مسئولیت

بیمه آتش سوزی

طرح جامع زندگیکسب لوح تندیس زرین روابط عمومی آنلاین توسط بیمه ایران

تهران-روابط عمومی بیمه ایران موفق به دریافت لوح تندیس زرین روابط عمومی آنلاین  از دوازدهمین کنفرانس بین المللی روابط عمومی های کشورشد.

به گزارش روابط عمومی بیمه ایران،کمیته کارشناسی و ارزیابی کنفراس روابط عمومی ها، این لوح را به پاس تولیدات ارزشمند درحوزه خبرو اطلاع رسانی، تعامل دوسویه و آنلاین با رسانه های جمعی و گروهی به بیمه ایران اهدا کرد.

دوازدهمین کنفرانس بین‌المللی روابط عمومی ایران ششم دیماه با حضور بیش از 600 نفر و با موضوع "آینده‌پژوهشی روابط عمومی و با تأکید بر ایران1404 "در مرکز همایش‌های بین المللی هتل المپیک آغاز به کار کرد.

در آیین افتتاحیه این کنفرانس یک روزه، حجت الاسلام شهیدی معاون رییس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران ، دکتر حسام الدین آشنا مشاورفرهنگی رییس جمهور،‌دکتر محمد مهدی مظاهری مشاور عالی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و جمعی از مدیران ارشد و کارشناسان حوزه ارتباطات و روابط عمومی درآن حضور داشتند.

همچنین دراین مراسم پیام های علی جنتی ‌وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی ودکتر آمیبل سانچز دی والتر رییس انجمن بین المللی روابط عمومی به ترتیب توسط محمد مهدی مظاهری و دکتر مهدی باقریان قرائت شد.

تهران-مدیربیمه های آتش سوزی بیمه ایران ازارائه بیمه جامع آتش سوزی وسرمایه گذاری این مجموعه تحت عنوان بیمه "سبا" خبر داد
به گزارش روابط عمومی بیمه ایران؛ محمد رضایی با بیان اینکه دراین بیمه نامه تسهیلات مناسب تری نسبت به بیمه نامه آتش سوزی برای بیمه گذاران درنظر گرفته شده است،افزود: پیش از این بیمه گذارانی که بیمه نامه آتش سوزی خریداری می کردند فقط از تسهیلات این بیمه نامه درصورت بروز حوادث بهره مند می شدند واگرهم دچارحوادث نمی شدند اعتباربیمه نامه شان بعد از تاریخ انقضا به پایان می رسید و درصورت تمایل وبادرخواست کتبی، بیمه نامه آنان تمدید می گردید
 
.

تازه ترین ها

15
Jul2014

پرداخت خسارت هواپیمای فوق سبک آموزشی توسط بیمه ایران

تهران-شرکت سهامی بیمه ایران خسارت کلی بیمه نامه بدنه یک فروند هواپیمای فوق سبک آموزشی...

15
Jul2014

بررسی آخرین وضعیت استان سمنان از طریق ویدئو کنفرانس

تهران-تازه ترین وضعیت عملکردی مدیریت استان سمنان شرکت سهامی بیمه ایران امروز(سه شنبه)‌ازطریق ویدئو کنفرانس...

15
Jul2014

زائران مناسک حج تمتع بیمه شدند

      تهران- تمامی زائران وعوامل ستادی و اجرایی سازمان حج و زیارت که درسال 1393 ازطریق...

15
Jul2014

تمامی زائران مرقد امام در مراسم سالگرد تحت پوشش بیمه

      مدیر عامل بیمه ایران گفت: زائران حرم امام خمینی 72 ساعت قبل از سالروز ارتحال...

30
Nov2014

زندی آتش بارسرپرست مهمانسرای عباسی شد

      تهران-جمال زندی آتش بارسرپرست مهمانسرای عباسی اصفهان وجایگزین بختیار حدادی دراین مهمانسرا شد.  به گزارش روابط...

30
Nov2014

قدردانی مسوولان بنیاد شهید از بیمه ایران

      تهران-معاون بهداشت و درمان بنیاد شهید وامورایثارگران ازمسوولان و کارکنان بیمه ایران به پاس ارائه...

«
»

 

 

 

تهران- تمامی زائران وعوامل ستادی و اجرایی سازمان حج و زیارت که درسال 1393 ازطریق این سازمان به مناسک حج و زیارت درکشورعربستان اعزام می شوند تحت پوشش خدمات بیمه ای شرکت سهامی بیمه ایران قرار گرفتند.
به گزارش روابط عمومی بیمه ایران؛ براساس قرارداد این شرکت و سازمان حج وزیارت موضوع این قرارداد شامل بیمه عمرزمانی(فوت به هرعلت)‌،بیمه فوت و نقص عضو دائم کلی یا جزیی دراثر حادثه و بیمه مازاد بردرمان و باربری بیمه شدگان است.
شرکت سهامی بیمه ایران برای غرامت عمرزمانی(فوت به هرعلت)‌ برای هریک از بیمه شدگان درطول مدت قرارداد مبلغ 120 میلیون ریال غرامت به ذینفعان پرداخت خواهد کرد.
درهمین راستا، چنانچه برای هریک از زائران و عوامل اجرایی و ستادی حادثه ای اتفاق افتاده و منجربه نقص عضو و یا از کارافتادگی دائم کلی و یا جزیی آنان گردد شرکت سهامی بیمه ایران درصدی از مبلغ 380 میلیون ریال را در وجه ذینفعان طبق جدول نقص عضو مندرج درشرایط عمومی بیمه حادثه پرداخت خواهد کرد.
علاوه براین، بیمه ایران بابت هزینه های درمان بیمارستانی و اعمال جراحی تخصصی و عمومی درصورت بستری شدن بیمه شده درمراکزدرمانی ایران به علت بیماری یا حادثه حداکثر تا مبلغ 150 میلیون ریال پرداخت خواهد داد.
این درحالی است که هریک از بیمه شدگان بدلیل بیماری یا حادثه دربیمارستان های عربستان سعودی و یا مراکز درمانی ایران بستری و به دنبال همان بیماری فوت نمایند بدون درنظر گرفتن مدت پوشش بیمه ای تمامی هزینه ها و غرامت های شان ازسوی بیمه ایران قابل پرداخت می باشد.
بنا براین گزارش، محدوده زمانی و مکانی مشمول تعهدات بیمه گر شامل مسیررفت از زمان تحویل باربه فرودگاه تاهنگام ورود به کشور عربستان و مسیربرگشت از زمان ورود به کشورعربستان و مدت اقامت تا زمان تحویل باربه زائران در کشورایران است. قرارداد بیمه ایران با سازمان حج و زیارت از اول شهریورماه آغاز و تا آخرآبان ماه اعتبارخواهد داشت.
مسوولان سازمان حج و زیارت نیز موظف شدند حداکثر 15 روز قبل از نخستین اعزام زائران به کشورعربستان اسامی و مشخصات کامل بیمه شدگان را به بیمه گر تحویل نمایند.
طبق این قرارداد تمامی عوامل ستادی و اجرایی که به منظورانجام عملیات حج تمتع سال 93 از طریق سازمان حج و زیارت به کشور عربستان عزیمت می شوند بدون پرداخت حق بیمه مشمول پوشش های این بیمه نامه می باشند برهمین اساس سازمان حج متعهد شد فهرست اسامی عوامل ستادی(کارکنان سازمان حج و زیارت، بعثه مقام معظم رهبری و پرسنل ستادهای مکه مکرمه و مدینه منوره) و عوامل اجرائی (مدیران، روحانیون، پزشکان و خدمه کاروان ها، مدیران و عوامل ثابت هتل ها، عوامل آشپزخانه مرکزی، ذابحین و پرسنل مرکز پزشکی حج و زیارت) را به صورت جداگانه به شرکت سهامی بیمه ایران اعلام کنند.

 

 

 

آخرین اخبار

تهران-رییس هیات مدیره و مدیرعامل بیمه ایران دررونمایی ازتازه ترین طرح بیمه ای شرکت متبوعش گفت:‌"مان" محصول ویژه و منحصر به فرد بیمه ...

      تهران –رییس کل بیمه مرکزی گفت: برای آنکه صنعت بیمه کشور را ساماندهی کنیم و آن را به عنوان یکی از پیش نیازهای اصلی توسعه اقتصادی و اجت...

«
»

خبرنامه


  

 

 

 

 

 

 

 

تماس با ما

 

09901228570-74

02166570800-1

02122697118

02122696957

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

        This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

سامانه پیام کوتاه:       30001201800000

آدرس : تهران خیابان کارگر شمالی نبش بلوار کشاورز(ضلع جنوب غربی)ساختمان طلوع پلاک 1172 طبقه دوم واحد 8