معرفی شرکت

شرکت خدمـات بیمـه ای "پشتـوانـه فـــردای سبــز" از سال1378 با شماره ثبت "154705 " به کد بیمه گری" 9976" و مجوز نمایندگی  از  شرکت سهامی بیمه ایران تاسیس و فعالیت خود را در صنعت بیمــه آغــازگردیـد و هــم اینک بـا سابقـه ای بیش از 14 ســال با اتکـا به اصـول راستـی و مشتـری مـداری و با تکیـه بر تجربـه و نیـروی جوانی، خـود را در عـرصـه بیمـه کشـور و شـرکت سهـامی بیمـه ایران مطرح ساخته است.

پنداره مدیریت این شرکت بر آن است تا با تجمیع توانمندی های مدیریتی در حوزه بیمه ای به تمامی دغدغه های مدیران و روسای محترم شرکتهای تولیدی ، صنعتی ، بازرگانی ، تجاری و ... و در کلیه زمینه ها و رشته های بیمه ای پاسخ بلند مدت داده و از هزینه کرد مستمر پول ، زمان و نیروی انسانی مستقل و جداگانه برای پیگیری و انجام امور بیمه ای آن مجموعه جلوگیری به عمل آورد .

مشارکت استراتژیک این شرکت با آن مجموعه معظم ، بر پایه تضمین کاهش هزینه های امور بیمه ای ، پیگیری تمامی موارد درحیطه نیازها و ضرورت های آن مجموعه و دریافت خسارات احتمالی و خاتمه دادن به همه الزامات قانونی و عرفی بیمه ای در بازه زمانی 3 ساله – 5 ساله – 10 ساله و بیشتر می باشد . این اتحاد استراتژیک از برون رفت سرمایه های متعدد آن مجموعه با برنامه ریزی های این شرکت و در قالب مشاورت ها و پیشنهادهای جهت بهبود مستمر رویه های تخصصی معمول بوده و مطالعات لازم جهت شناخت نیازها و ضرورتهای آن مجموعه محترم، از وظایف ذاتی و اولیه این شرکت تلقی می گردد.

امید است مدیران فهیم آن مجموعه با اتکاء به اصل سپردن هر کاری به  اهل و متخصصین آن ، ضمن اعتماد به خدمات مشاوره ای این شرکت نسبت به تدقیق و تامل در خصوص افزایش هم افزایی بدین طریق در دستیابی به اهداف عالیه آن مجموعه و خلق ارزش ناشی از بهبود مستمر در این زمینه ،دستورات مقتضی را صادر تا نسبت به اعزام کارشناس و توضیحات تکمیلی در خصوص  طرح  پیشنهادی اقدامات شایسته صورت پذیرد.

پاره ای از  افتخارات ارائه خدمات بیمه ای به سازمانها و شرکتهای بزرگ در استان :  

  • شرکت تولیدی نساجی هلال ایران (جمعیت هلال احمر).- شرکت عمرانی پارس پل - وزارت ورزش و جوانان  - اداره کل ورزش و جوانان استان اردبیل - شرکت های فنی مهندسی و حفاظت الکترونیکی - شرکت توليدي ميكرو نرم افزار - شرکت ديد افزار سيستم -  شرکت حفاظت الكترونيك عرفان
  •  و بیش از 150 شرکت فنی مهندسی

امید است با عنایت پروردگار ایران زمین بتوانیم همچنان در راه خدمت به مردم شریف کشورمان کوشا باشیم.


  

 

 

 

 

 

 

 

تماس با ما

 

09901228570-74

02166570800-1

02122697118

02122696957

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

        This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

سامانه پیام کوتاه:       30001201800000

آدرس : تهران خیابان کارگر شمالی نبش بلوار کشاورز(ضلع جنوب غربی)ساختمان طلوع پلاک 1172 طبقه دوم واحد 8